SZYBKI
KONTAKT

STREFA POŚREDNIKA

Z NAMI ROZWINIESZ
SWÓJ BIZNES!

Sami najlepiej wiemy, że nic nie cieszy tak bardzo, jak rozwijany z powodzeniem biznes.

Chcemy, aby nasi Klienci mogli powiedzieć to samo, dlatego zależy nam, aby zespół i sieć współpracowników Ascot Finance budowali zawodowcy. Jesteś doradcą finansowym lub kredytowym? Analitykiem kredytowym, agentem nieruchomości czy księgowym? A może prowadzisz kancelarię prawną lub windykacyjną? Jeśli swoje obowiązki wykonujesz z zaangażowaniem, koniecznie chcemy nawiązać z Tobą współpracę! Tacy ludzie muszą trzymać jeden front. U nas znajdziesz jasne i transparentne zasady wynagrodzeń oraz atrakcyjnych systemów prowizyjnych. Jako doradca Ascot Finance będziesz rozbudowywał portfele wartościowych klientów. Zdobędziesz cenne doświadczenie i wiedzę na temat oferowanych produktów, a także umiejętności elastycznego dobierania rozwiązań do potrzeb klienta. Dodatkowo profesjonalna platforma Ascot Finance dedykowana naszym Partnerom umożliwi Ci wygodne zarządzanie klientami i znacznie usprawni procesowanie umów.

NAJKORZYTNIEJSZA OFERTA
DLA NASZYCH PARTNERÓW

Wychodzimy naprzeciw potrzebom współpracujących z nami pośredników. Co więcej, oferujemy im aktualnie najkorzystniejszą ofertę współpracy na rynku. Współpraca z Ascot Finance to nie tylko atrakcyjne warunki prowizyjne, ale również liczne szkolenia, warsztaty, konkursy i bonusy Partnerskie i wiele, wiele więcej. Przekonaj się sam. Już teraz skontaktuj się z nami.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie
dla współpracujących podmiotów

Pobierz kartę oferty

Dlaczego WARTO WSPÓŁPRACOWAĆ
Z ASCOT FINANCE?

NAJLEPSZA OFERTA DLA NASZYCH PARTNERÓW

Chcemy, abyście byli naprawdę dobrze wynagradzani.

Liczne bonusy finansowe i konkursowe

Stałe, miesięczne, kwartalne – z nami znajdziesz dodatkową motywację do osiągania ponadprzeciętnych wyników.

CYKLICZNE SZKOLENIA, ŚNIADANIA BIZNESOWE I WARSZTATY

Chcemy żebyście się rozwijali i pomogli rozwijać się nami.

Elastyczna oferta

W Ascot Finance podchodzimy elastycznie do współpracowników i Klientów, skontaktuj się z nami, rozwiążemy każdy problem Twojego Klienta, dostosujemy ofertę do Twoich i Jego potrzeb.

Jasne i transparentne warunki

U nas od samego początku wiesz jakie są zasady rozliczenia, stawiamy na uczciwe warunki i zasadę win-win.

ATUTY WSPÓŁRACY
Z NAMI

W Ascot Finance stawiamy przede wszystkim na jasne warunki współpracy. Prowadząc liczne warsztaty oraz spotkania widzimy ogromne zapotrzebowanie wśród Pośredników na współpracę z rzetelnym partnerem, transparentne i szybkie rozliczenie prowizyjne, wgląd w sprawy swoich Klientów, a także rozwój zawodowy. Mając powyższe na uwadze przygotowaliśmy kompleksową ofertę współpracy dla naszych Partnerów. Oferta Ascot Finance to nowa jakość na rynku finansowym.

Łukasz Pilgun, Dyrektor Sprzedaży.

Szukasz nowych wyzwań? Możliwości rozwoju?
Chcesz zarabiać więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
JUŻ DZIŚ!

Temat rozmowy:
Twoje dane:
Wiadomość:


*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.
*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż

LUB ZADZWOŃ
BEZPOŚREDNIO

22 123 84 77