slider
ascot tablet
slider mobile
ZOSTAŃ PARTNEREM
ASCOT FINANCE

O współpracy

Jesteśmy otwarci na współpracę z doradcami finansowymi, doradcami kredytowymi, analitykami kredytowymi, agentami nieruchomości, księgowymi oraz wszystkimi, którzy z zaangażowaniem chcieliby współpracować z profesjonalistami.

Dajemy możliwość rozbudowania portfela wartościowych Klientów, którzy otrzymują od Ascot Finance szybkie rozwiązanie dla swoich problemów finansowych. Doradca finansowy, który rozpocznie z nami współpracę zdobędzie cenne doświadczenie, wiedzę na temat oferowanych produktów oraz umiejętności elastycznego dobierania rozwiązań do potrzeb danego Klienta. Profesjonalna platforma Ascot Finance dedykowana naszym Partnerom umożliwia wygodne zarządzanie Klientami i usprawnia proces niezbędny do zawarcia umowy z Klientem. Wspieramy Twoje działania i jesteśmy nastawieni na rozwój ludzi, którzy współpracują z Ascot Finance. Oferujemy również atrakcyjny i przejrzysty system prowizyjny.

Zachęcamy do przesłania swojego zgłoszenia i porozmawiania o współpracy z Ascot Finance.

Zalety współpracy

Szybkość

SZYBKA DECYZJA
Pracując z nami nie trzymasz Klienta w niepewności. Wstępna decyzja o przyznaniu pożyczki zapada maksymalnie w ciągu godziny.
24 godziny

REALIZACJA W NAWET W 24 GODZINY
Twój Klient będzie zadowolony także z czasu realizacji pożyczki, ponieważ otrzyma ją nawet w 24 godziny.
Wygoda

PROGRAM PARTNERSKI
Posiadasz dostęp do profesjonalnej platformy do zarządzania Klientami. Możesz szybko zgłosić Klienta, zarezerwować z nim kontakt, uzyskać szybką weryfikację i decyzję pożyczkową.
Rzetelność

UCZCIWE ROZLICZANIE PROWIZJI
Dzięki programowi partnerskiemu masz gwarancję, że rozliczymy się z Tobą za każdego Klienta, którego zarejestrowałeś w systemie, jeśli tylko uruchomił pożyczkę. Posiadasz również bieżący monitoring statusu wnioskowania o pożyczkę przez Klienta.
Elastyczność

ELASTYCZNE ROZWIĄZANIA
Oferujemy Klientom szerokie możliwości zabezpieczenia pożyczki: domy, mieszkania, lokale użytkowe, kamienice, biurowce, galerie handlowe oraz ziemie rolne.
Wynagrodzenie

SYSTEM PROWIZJI
Stworzyliśmy i doprecyzowaliśmy system prowizji z myślą o naszych Pośrednikach. Atrakcyjność prowizji ma na celu zbudowanie długoterminowej współpracy i zadowolenia naszych Partnerów.
1.

Prześlij nam swoje
zgłoszenie

2.

Oddzwonimy w ciągu
24 godzin

3.

Po weryfikacji
dołączysz do Ascot Finance

Ascot Finance sp. z o. o. sp.k z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000425252 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 7010347714, REGON 146188418, Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
X