SZYBKI
KONTAKT

STREFA INWESTORA

Zarabiaj z Ascot Finance
nawet 11% w skali roku

Z jednej strony nieulokowane pieniądze nieustannie tracą na wartości,

z drugiej – dostępne opcje inwestycyjne (np. lokaty bankowe) często nie pozwalają osiągnąć satysfakcjonujących zysków. Chcesz zobaczyć większe zyski na swoim koncie? Zostań inwestorem Ascot Finance i zainwestuj w pożyczki dla polskich firm. Idea jest prosta: jesteśmy funduszem pożyczkowym łączącym Osoby, które chcą bezpiecznie pomnożyć swoje środki a przedsiębiorcami, którzy potrzebują pieniędzy na rozwój swojego biznesu. Wszystkie transakcje są zabezpieczone nieruchomościami, dodatkowo my też inwestujemy własne środki, stawiamy na działania na partnerskich zasadach. Wiemy, jak zarabiać i wiemy jak stworzyć okazję, w której i Ty zwiększasz swoje dochody.

ASCOT FINANCE
W LICZBACH:

15 lat doświadczenia na rynku

PONAD 200 MLN ZŁ KAPITAŁU POZYSKANEGO OD INWESTORÓW

PONAD 20 MLN ZŁ ZYSKU DLA INWESTORÓW

ZAUFAŁO NAM PONAD 100 INWESTORÓW

Dlaczego WARTO
Z NAMI INWESTOWAĆ?

11% RENTOWNOŚCI
w skali roku

Pewność stałych i zauważalnych zysków.

BEZPIECZEŃSTWO

Inwestycje zabezpieczamy nieruchomościami.

NISKI PRÓG
WEJŚCIA

Minimalna kwota inwestycji
to już 20 tys. zł.

WYGODA

Zapewnimy Ci obsługę prawną, księgową i windykacyjną.

ASCOT FINANCE
TO BEZPIECZNA INWESTYCJA

Ascot Finance zapewnia Państwu bezpieczeństwo, ponieważ koncentrujemy się na rozwiązaniach finansowych, które osiągają powtarzalny, stabilny i ponadprzeciętny wzrost. Jesteśmy prężnie działającym Funduszem pożyczkowym, który przez ostatnie dwa lata wygenerował ponad 41 mln zł przychodu. Widzimy ogromne zapotrzebowanie rynkowe na finansowanie pozabankowe i chcemy dać również Państwu możliwość czerpania zysków z tego przedsięwzięcia. Kładziemy nacisk na profesjonalizm, etyczne działanie i wysokie standardy uczciwości. Bierzemy odpowiedzialność za powodzenie naszych produktów inwestycyjnych, ponieważ lokujemy znaczne kapitały własne obok środków naszych Inwestorów. Wierzymy w inwestowanie na partnerskich zasadach, dlatego zachęcamy do rozmowy oraz poznania zarówno dostępnych opcji inwestycyjnych jaki i nas.

Artur Szajko, Członek Rady Nadzorczej

Zainteresowaliśmy Cię?
Chcesz dowiedzieć się więcej?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
JUŻ DZIŚ!

Twoje dane:
Wiadomość:


*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.
*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż

LUB ZADZWOŃ
BEZPOŚREDNIO

22 123 84 77

Niniejszy materiał ma jedynie charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego ani ustawy o ofercie publicznej. Nie prowadzimy działalności maklerskiej, o której mowa w art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 roku o obrocie instrumentami finansowymi (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 94 z późn. zm.). W szczególności, ale nie wyłącznie, nie oferujemy i nie prowadzimy działalności w zakresie zarządzania portfelami, w skład których wchodzi jeden lub większa liczba instrumentów finansowych lub działalności w zakresie doradztwa inwestycyjnego zastrzeżonej dla działalności firm inwestycyjnych.