SZYBKI
KONTAKT

Prowadzisz biznes i chcesz go rozwinąć? Sprawdź jak otrzymać pożyczkę pod zastaw nieruchomości na nowe inwestycje.

Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą powinny dbać zarówno o rozwój własnego przedsiębiorstwa, jak i kadry pracowniczej. Dzięki temu firma ma szansę rozwinąć skrzydła oraz znaleźć dla siebie odpowiednie miejsce na rynku. Jednak ugruntowanie swojej pozycji na rynku zależy od wielu czynników, a jednym jest posiadanie odpowiedniego kapitału. Jak otrzymać pożyczkę pod zastaw nieruchomości na nowe inwestycje?

Czym jest pożyczka pod zastaw nieruchomości?

Przedsiębiorcy mają szansę na uzyskanie środków finansowania z różnych źródeł, a jednym z nich jest pożyczka pod zastaw nieruchomości na nowe inwestycje. Dzięki niej można zdobyć potrzebne wsparcie finansowe, zachowując profesjonalne relacje oraz bezpieczeństwo. Jedną z zalet pożyczki pod zastaw jest otrzymanie wyższych kwot niż w przypadku kredytów udzielanych przez banki. Jak to możliwe? To, ile pieniędzy otrzyma przedsiębiorca, zależy przede wszystkim od wartości nieruchomości. Zabezpieczenie może mieć dwie formy. Pierwsza z nich to ustanowienie hipoteki, natomiast druga polega na przewłaszczeniu nieruchomości, która należy do pożyczkobiorcy. Może być to nie tylko dom, mieszkanie, ale również działki czy też biura.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę pod zastaw nieruchomości?

Warto zwrócić szczególną uwagę na proces wnioskowania o pożyczki pod zastaw nieruchomości na nowe inwestycje. Są one oferowane między innymi przez Ascot Finance. W tym przypadku przedsiębiorca powinien pomyśleć nad wyborem zabezpieczenia, które pozwoli na otrzymanie odpowiedniej kwoty wsparcia finansowego. Następnie należy przejść na stronę pożyczkodawcy w celu ustalenia wysokości pożyczki. Trzeba również pamiętać o sprawdzeniu kosztów oraz formy spłaty. Bez wątpienia atrakcyjnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców będzie możliwość skorzystania z raty balonowej. Polega to na wpłacaniu przez cały okres kredytowania drobnej kwoty, która stanowi określony procent całego zobowiązania. Następnie ostatnia część wiąże się ze spłatą pozostałej kwoty. Dzięki temu firma otrzymuje czas na odnotowanie zysków z inwestycji i bezproblemową spłatę pożyczki.

Dodatkowo aby zachować bezpieczeństwo zarówno pożyczkobiorcy, jak i pożyczkodawcy, wszystkie formalności dotyczące udzielenia wsparcia finansowego odbywają się w obecności notariusza. Sam wniosek można wypełnić nawet przez internet. Jednak po zaakceptowaniu oferty pożyczkodawcy należy podpisać umowę, którą przygotowuje notariusz zgodnie z obowiązującym prawem. Pamiętaj pieniądze mogą trafić na Twoje konto nawet w ciągu 24 godzin.

Kiedy warto wnioskować o pożyczki pod zastaw nieruchomości?

Pożyczka pod zastaw nieruchomości na nowe inwestycje będzie dobrym rozwiązaniem dla osób, które dążą do ciągłego rozwoju własnego przedsiębiorstwa i cenią sobie bezpieczeństwo. Takie wsparcie finansowe można przeznaczyć na remont biura, otwarcie kolejnego oddziału, wysłanie pracowników na kursy specjalistyczne i wiele innych. Kto korzysta z pożyczki pod zastaw Ascot Finance? Wśród klientów znajdują się deweloperzy, firmy budowlane, przedstawiciele branży medycznej, gastronomii, turystyki czy też branży IT.