SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Pożyczka pomostowa dla firm

Właściciele firm doskonale wiedzą, że okazje do korzystnych inwestycji często pojawiają się nagle. W takiej sytuacji zaledwie niewielki procent przedsiębiorców może sobie pozwolić na szybką decyzję i sfinansowanie przedsięwzięcia z własnych środków lub też pozyskanie w krótkim czasie kredytu na ten cel. Właśnie w takim momencie pomocna może okazać się pożyczka pomostowa dostępna w ofercie Ascot Finance. Co to takiego?

POŻYCZKA POMOSTOWA ASCOT FINANCE – NA CZYM POLEGA?

Pożyczka pomostowa Ascot Finance to – jak nazwa wskazuje – pewnego rodzaju pomost finansowy dla firm, które stoją przed szansą zrealizowania korzystnej inwestycji, ale na dany moment z różnych powodów nie posiadają wystarczającego kapitału lub też czekają na decyzję kredytową w banku. W ten sposób przedsiębiorcy mogą szybko pozyskać brakujący wkład, którego zwrot nastąpi nawet dopiero po zamknięciu projektu inwestycyjnego (lub w momencie wypłaty kredytu). Wystarczy przedstawienie planu inwestycyjnego oraz odpowiedniego zabezpieczenia (np. samochodu, nieruchomości), by środki finansowe znalazły się na firmowym koncie już w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku.

POŻYCZKA POMOSTOWA ASCOT FINANCE – DLA KOGO?

Pożyczka pomostowa Ascot Finance jest przeznaczona dla średnich i dużych firm, które poszukują krótkoterminowego finansowania powyżej 200 tys. PLN oraz które posiadają zabezpieczenie w postaci samochodu, nieruchomości, dzieł sztuki etc.

POŻYCZKA POMOSTOWA ASCOT FINANSCE – ZALETY

Dlaczego warto sięgnąć po pożyczkę pomostową Ascot Finance? Wśród głównych zalet tego rozwiązania można wymienić:

  • szybką wypłatę środków – nie musisz czekać na wynik długotrwałej analizy wniosku o pożyczkę – wystarczy, że przedstawisz swój plan na inwestycję oraz zabezpieczenie i praktycznie od zaraz możesz przystępować do realizacji przedsięwzięcia,
  • korzystny termin zwrotu pożyczki – pieniądze zwracasz dopiero po zakończeniu inwestycji lub uzyskaniu środków z kredytu na ten cel – w trakcie przedsięwzięcia nie musisz martwić się o płynność finansową swojej firmy,
  • brak skomplikowanych formalności – pieniądze może pozyskać nawet przedsiębiorca, któremu bank odmówił finansowania ze względu na negatywną ocenę zdolności finansowej lub posiadają zaległości względem ZUS czy fiskusa.

POŻYCZKA POMOSTOWA POD OKIEM SPECJALISTÓW

Klienci Ascot Finance mogą liczyć na profesjonalne doradztwo biznesowe prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy pomogą dostosować warunki pożyczki pomostowej do indywidualnych potrzeb każdego klienta (pod względem wysokości czy okresu finansowania) w taki sposób, by wpłynęła ona korzystnie na całokształt rozwoju przedsiębiorstwa. Co więcej, dzięki wsparciu pracowników Ascot Finance pożyczkobiorcy w szerszej perspektywie mają szansę poprawić swój wynik finansowy, zoptymalizować pozostałe finansowanie, czy też stworzyć i zrealizować wieloletni plan rozwoju firmy.