SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


pożyczka pod inwestycje deweloperskie

Pożyczka pomostowa dla deweloperów

Właściciele firm doskonale wiedzą, że okazje do korzystnych inwestycji często pojawiają się nagle. W takiej sytuacji zaledwie niewielki procent przedsiębiorców może sobie pozwolić na szybką decyzję i sfinansowanie przedsięwzięcia z własnych środków lub też pozyskanie w krótkim czasie kredytu na ten cel. Właśnie w takim momencie pomocna może okazać się pożyczka pomostowa dostępna w ofercie Ascot Finance.

Pożyczka pomostowa Ascot Finance to – jak nazwa wskazuje – pewnego rodzaju pomost finansowy dla firm, które stoją przed szansą zrealizowania korzystnej inwestycji, ale na dany moment z różnych powodów nie posiadają wystarczającego kapitału lub też czekają na decyzję kredytową w banku. W ten sposób przedsiębiorcy mogą szybko pozyskać brakujący wkład, którego zwrot nastąpi nawet dopiero po zamknięciu projektu inwestycyjnego (lub w momencie wypłaty kredytu). Wystarczy przedstawienie planu inwestycyjnego oraz odpowiedniego zabezpieczenia, by środki finansowe znalazły się na firmowym koncie już w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku.

W przypadku problemów z szybkim pozyskaniem finansowania warto sięgnąć po pożyczkę pomostową Ascot Finance o czym przekonał się jeden z naszych ostatnich klientów –  deweloper potrzebujący środków na dokończenie inwestycji w Tarnowie.

Opis sytuacji: Spółka z o. o. pilnie potrzebowała pozyskać środki na zapłatę pozostałej kwoty za zadatkowany już biurowiec i pawilon handlowy na terenie Tarnowa. Klient nie zdąży uzyskać kredytu inwestycyjnego z banku, a w przypadku braku przelewu kolejnej transzy straci wpłacony zadatek (900 000 zł). Dodatkowo pomiędzy właścicielem budynków a najemcami (bankiem, outletem odzieżowym i wiodącą drogerią sieciową) zostały już zawarte kilkuletnie umowy najmu.

Rozwiązanie: Spółce z o. o. udzielono pożyczki na wnioskowaną kwotę 2 936 000 zł na finalizację zakupu nieruchomości – biurowca i pawilonu handlowego. Inwestor dokonał zakupu i jest w trakcie remontowania powierzchni – rozpoczęcie wynajmu planowane na styczeń 2019 roku. Dzięki pozyskanym środkom od funduszu Ascot Finance, zwrot z tej inwestycji szacowany jest na poziomie 9 000 000 zł.

Klienci Ascot Finance mogą liczyć na profesjonalne doradztwo biznesowe prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy pomogą dostosować warunki pożyczki pomostowej do indywidualnych potrzeb każdego klienta (pod względem wysokości czy okresu finansowania) w taki sposób, by wpłynęła ona korzystnie na całokształt rozwoju przedsiębiorstwa.

Sprawdź czym jest współpraca na partnerskich warunkach!