SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Pożyczka na zakup spółki

Oryginalny pomysł na biznes i zapał do pracy – od tego się zaczyna. Jednak by możliwe stało się zrealizowanie marzenia o własnej firmie, konieczne jest pozyskanie odpowiedniego kapitału na jej rozruch (doposażenie biura, zakup potrzebnego sprzętu, wypłaty dla pracowników czy też reklamę). Skąd pozyskać pieniądze na to środki, nie posiadając zabezpieczenia wymaganego przez banki? W takim wypadku warto zwrócić się po pożyczkę do funduszu pożyczkowego.

Naturalnym odruchem wielu osób zamierzających rozkręcić własny biznes jest zwrócenie się do banku po kredyt. Jednak już na samym początku tej drogi często odbijają się oni od ściany. Dlaczego? Jak wyjaśnia Paweł Zieliński – prezes zarządu Ascot Finance – „banki wciąż niechętnie udzielą kredytów nowo powstałym firmom, ponieważ nowe podmioty nie posiadają argumentów (doświadczenia, zdolności kredytowej), które zmniejszy po ich stronie ryzyko takiej transakcji. Mogą poprosić przedsiębiorcę np. o przedstawienie wyników dotychczasowej działalności, poręczenie lub zabezpieczenie majątkiem, co oczywiście w większości startujących firm jest po prostu niemożliwe”.

Gdzie zatem szukać pieniędzy, jeżeli zależy nam na szybkim rozkręceniu biznesu? „Zdecydowanie łatwiejszym i szybszym sposobem na pozyskanie kapitału jest zwrócenie się do funduszu pożyczkowego, jakim jest Ascot Finance, który w swojej ofercie posiada produkty finansowe przeznaczone specjalnie na rozwój biznesu” – podpowiada Paweł Zieliński. Tego typu instytucje finansowe wymagają jedynie zabezpieczenia, w postaci nieruchomości, czy samochodu, czyli aktywach, które osoba zamierzająca założyć firmę i tak już posiada.

Pożyczka na rozwój firmy może zostać wykorzystana praktycznie na każdy cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą – fundusze pożyczkowe nie nakładają na przedsiębiorców żadnych ograniczeń. Mogą oni zatem obserwować potrzeby swojej firmy i na bieżąco decydować o tym, co zostanie sfinansowane z uzyskanego kapitału. To kolejna przewaga produktów oferowanych przez firmy pożyczkowe nad kredytami bankowymi – te drugie muszą bowiem zostać wykorzystane zgodnie z wcześniej określonym planem (np. na zakup maszyn), często nawet w określonych ramach czasowych.

Okazja inwestycyjna może pojawić się w każdym momencie prowadzenia biznesu jednak nie zawsze ilość dostępnych środków umożliwia jej realizację. W takim momencie warto pamiętać o funduszu pożyczkowym Ascot Finance. Zachęcamy do zapoznania się z sytuacją jednego z naszych klientów, który pilnie potrzebował 400 000 zł na zakup spółki świadczącej usługi informatyczne.

SYTUACJA: Klient od 8 lat prowadzi działalność związaną z doradztwem inwestycyjnym. Na rynku pojawiła się okazja do zakupu spółki informatycznej. Środki na zakup firmy potrzebne były w ciągu maksymalnie trzech dni. Przedsiębiorca nie miał zaległości, jednak żaden bank nie był w stanie udzielić kredytu w tak krótkim czasie. Klient po zapoznaniu się z naszą ofertą podjął decyzję o skorzystaniu z finansowania Ascot Finance.

ROZWIĄZANIE: Fundusz pożyczkowy Ascot Finance udzielił Klientowi finansowania w kwocie 400 000 zł na okres 3 miesięcy z możliwością automatycznego przedłużenia do 12 miesięcy w przypadku braku możliwości spłaty w terminie. Otrzymane środki zostały przeznaczone na zakup spółki i zaległe wypłaty dla pracowników.

Zabezpieczenie stanowił dom w Poznaniu o powierzchni 204m2. Klient otrzymał środki na konto w ciągu 3 dni od zgłoszenia – finansowanie przyznane bez zbędnych zaświadczeń.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania dla swojej firmy? Fundusz pożyczkowy Ascot Finance podchodzi indywidualnie do każdego Klienta. Zadzwoń i przekonaj się sam!