SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Pożyczka inwestycyjna na zakup sprzętu medycznego

Pożyczka inwestycyjna to produkt finansowy, którego celem jest opłacenie inwestycji prowadzonych przez przedsiębiorstwo. Co ważne, pieniądze pozyskane od firmy pożyczkowej, w przeciwieństwie do kredytu (który udzielany jest na ściśle określone przedsięwzięcie), mogą zostać wykorzystane w dowolny sposób – fundusz nie będzie kontrolował tego, jak zostały wydane pieniądze.

To dobry sposób na pozyskanie pieniędzy potrzebnych na zakup  środków trwałych, jak np. specjalistycznego sprzętu, maszyn, pojazdów czy wyposażenia niezbędnego do rozwoju firmy. Pożyczka inwestycyjna okazała się remedium na problemy jednego z naszych klientów z branży medycznej – chirurga potrzebującego 150 000 zł zakup sprzętu do swojej kliniki i spłatę pozostałej kwoty kredytu bankowego.

Potrzeba: Chirurg dziecięcy wykonujący indywidualną specjalistyczną praktykę lekarską jest właścicielem prywatnej kliniki. Ze względu na opóźnienie w spłacie kilku rat kredytu potrzebował pomocy finansowej w kwocie 150 000 zł na uregulowanie zaległości. Pozostała część wnioskowanej pożyczki ma posłużyć jako zadatek na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego do kliniki. Klient w przyszłości chce ubiegać się o kolejne finansowanie stąd pilna potrzeba spłaty obecnego kredytu bankowego.

Rozwiązanie: Po przeanalizowaniu sytuacji klienta oraz omówieniu planu na spłatę pożyczki udzieliliśmy niezbędnego finansowania w wysokości 150 000 zł na okres 12 miesięcy z opcją przedłużenia w przypadku braku możliwości spłaty w terminie. Zabezpieczeniem jest mieszkanie w Lublinie o powierzchni 83 mkw. o rynkowej wartości 400 000 zł. Od momentu zgłoszenia do podpisania pożyczki minęły niecałe dwa tygodnie. Proces mógł zakończyć się szybciej jednak czas od złożenia wniosku do wypłaty środków wydłużył się względu na brak wcześniejszej możliwości przyjazdu Klienta do naszej siedziby w Warszawie.

Lekarz trafił do funduszu Ascot Finance w sierpniu br. poprzez swojego prywatnego doradcę finansowego, który polecił klientowi naszą ofertę.

Potrzebujesz dofinansowania na sprzęt, maszyny lub inne aktywa trwałe niezbędne do rozwoju Twojej firmy? Nie trać okazji inwestycyjnych i zgłoś się po wsparcie do zaufanego funduszu Ascot Finance. Pożyczki inwestycyjne nawet do 10 000 000 zł!