SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Pożyczka inwestycyjna – jak pomogliśmy Klientowi rozpocząć ekspansję na rynku w Chinach

Znalezienie najlepszej pożyczki dla firmy to dla przedsiębiorcy nie lada wyzwanie. Najczęściej pierwszym kryterium branym pod uwagę jest cena finansowania i niewątpliwie jest to jedna z ważniejszych wytycznych. Jednak decydując się na konkretny fundusz pożyczkowy warto sprawdzić inne kryteria, ponieważ najtańsza pożyczka wcale nie musi stanowić najlepszej opcji.

Co przekonuje przedsiębiorców do skorzystania z oferty Ascot Finance?

Pożyczka biznesowa Ascot Finance jest dostosowywana do sytuacji konkretnej firmy. Co więcej, na etapie ustalania warunków finansowania, istnieje możliwość negocjacji ceny, pod warunkiem znalezienia na rynku bardziej korzystnej oferty. Innym udogodnieniem jest możliwość przedłużenia pożyczki o kolejny rok (jeżeli dotychczasowe raty były regulowane w terminie). W sytuacji, gdy zależy nam na czasie, warto sprawdzić jak szybko fundusz pożyczkowy dokona wypłaty środków. Pod tym względem mogą wystąpić spore różnice – Ascot Finance oferuje wypłatę środków nawet w ciągu 24 godziny.

Ascot Finance proponuje elastyczne podejście funduszu mezzanine z zachowaniem bankowych standardów. Przykładem jest przypadek jednego z naszych Klientów.

Opis sytuacji: Biznesmen działającym na rynku światowym potrzebował pozyskać 700 000 zł w przeciągu 4 dni na dofinansowanie swojej spółki w Chinach. Przedsiębiorcy zależało na czasie. Banki nie byłby w stanie przyznać kredytu w tak krótkim okresie.

Rozwiązanie: Fundusz pożyczkowy Ascot Finance udzielił pożyczki w wysokości 700 000 zł na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia w przypadku braku możliwości spłaty w terminie. Zabezpieczeniem jest apartament w Warszawie o powierzchni 100 mkw. o rynkowej wartości 2 500 000 zł. Decyzja o przyznaniu pożyczki została podjęta przez Ascot Finance w ciągu mniej niż 24h. Środki na koncie Klienta znalazły się po 2 dniach od pierwszego spotkania w siedzibie naszej firmy.

Potrzebujesz szybkiego finansowania na rozwój biznesu? Zgłoś się do funduszu Ascot Finance i dowiedz się czym jest współpraca na partnerskich zasadach. SPRAWDŹ