SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Pomoc finansowa dla klienta z branży transportowej

Na to, czy bank wyda pozytywną opinię o udzieleniu kredytu ma wpływ bardzo wiele czynników – nie tylko ogólna sytuacja finansowa potencjalnego klienta, czy stan jego historii kredytowej, ale także błędy wnioskującego o finansowanie, popełnione przy wypełnianiu przez niego wniosku i zbieraniu dokumentów. Inaczej jest w przypadku funduszy pożyczkowych, które zdecydowanie mniej restrykcyjnie podchodzą do formalności niezbędnych w trakcie zbierania informacji o potencjalnym pożyczkobiorcy. Co – poza negatywnymi wpisami w bazach dłużników, czy brakiem wkładu własnego – wpłynie niekorzystnie na ocenę banku, a zostanie zaakceptowane przez fundusz hipoteczny?

Problemy z płynnością finansową
Banki bardzo szczegółowo analizują sytuację finansową potencjalnego kredytobiorcy – nawet jeśli jest on przedsiębiorcą. Na decyzję o udzieleniu kredytu może mieć wpływ np. nieregularny dochód z działalności wynikający, chociażby z sezonowości. Dla banku może to bowiem oznaczać niestabilność dochodów uzyskiwanych przez kredytobiorcę, a przez to jego małą wiarygodność.
W przypadku funduszu pożyczkowego takie wahania w ostatnich miesiącach przed złożeniem wniosku nie będą miały większego znaczenia – wręcz przeciwnie, pożyczki są udzielane jako panaceum na kłopoty finansowe w firmie, czy też na potrzebną inwestycję, która w przyszłości mocno poprawi sytuację pożyczkobiorcy.
Przykładowo fundusz hipoteczny Ascot Finance każdorazowo przygotowuje pożyczkę najlepiej dostosowaną do indywidualnych potrzeb (nawet najbardziej niestandardowych) i możliwości klienta, udzielaną na bardzo elastycznych warunkach (przy regularnych spłatach rat możliwe jest nawet wydłużenie okresu jej trwania). Dzięki temu pożyczka może okazać się remedium na kłopoty finansowe, a nie czynnikiem, tylko je pogłębiającym, o czym przekonał się nasz klient z branży transportowej.

Potrzeba: Klientem jest Przedsiębiorca z branży transportowej (transport drogowy towarów) z 7-letnim doświadczeniem na rynku. W zasobach firmy znajdują się m.in. samochody dostawcze. Na co dzień współpracuje z jedną z największych firm kurierskich na polskim rynku.
Ze względu na powstałe zaległości w ZUS i US oraz zaciągnięte chwilówki potrzebne na spłatę zobowiązań i bieżących faktur przedsiębiorca nie mógł ubiegać się o kredyt bankowy i zdecydował się na skonsolidowanie wszystkich pożyczek. Do Ascot Finance trafił z polecenia pośrednika finansowego.

Rozwiązanie: Fundusz Ascot Finance udzielił finansowania na wnioskowaną kwotę 100 tysięcy złotych na okres 12 miesięcy. Klientowi została zaproponowana oferta Premium ze względu na rodzaj i lokalizację zabezpieczenia, jakim była hipoteka na mieszkaniu o powierzchni 50 m2 w Poznaniu.
Dzięki uzyskanemu finansowaniu klient odzyskał płynność finansową, spłacił zaległości powstałe w ZUS i US oraz „uwolnił się z rąk chwilówek”. Dzień po sfinalizowaniu transakcji podpisał umowę z drugą dużą firmą kurierską.

Szukasz korzystnej pożyczki dla swojego biznesu? Skontaktuj się z naszym doradcą i wybierz najlepszą dla siebie i swojej firmy opcję finansowania -> 22 123 84 77.