slider
ascot tablet
slider mobile
PONAD 15-LETNIE
DOŚWIADCZENIE NA RYNKU

Nasza historia

Zespół Ascot Finance na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat z sukcesem współtworzył i rozwijał banki, domy maklerskie, fundusze inwestycyjne, fundusze private equity oraz kancelarie prawne. Braliśmy udział w skutecznym pozyskaniu finansowania na blisko 3 miliardy złotych. Nasze doświadczenia pokazały, że banki nie zawsze są tak elastyczne i dynamiczne, jak oczekują tego Klienci. Dlatego powołaliśmy do życia fundusz private equity – Ascot Finance, który w szybki i skuteczny sposób udziela finansowania z własnych kapitałów nawet wtedy, gdy zawodzą banki.

Nasza wiedza i kompetencje gwarantują Państwu oraz Państwa firmie obsługę na najwyższym poziomie. Ponad 15-letnie doświadczenie kadry zarządzającej pozwoliło nam przenieść najlepsze praktyki i stworzyć nową jakość w zakresie udzielania finansowania, doradztwa biznesowego, transakcji, fuzji oraz przejęć.

Nasi klienci

new
torun2

OUTLET TORUŃ

yamu2
FillWyIyMjUiLCI5NSJd profus7

PROFUS MANAGEMENT

logo forfun ok

FORFUN SP Z O.O.

Zalety naszej oferty

Profesjonalizm
Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie zdobyte podczas pracy w bankach, domach maklerskich, firmach doradczych i kancelariach prawnych. Dotychczas braliśmy udział w skutecznym pozyskaniu finansowania na sumę blisko 3 miliardów złotych, w tym uruchomieniu kredytów bankowych na ponad 1 miliard złotych i emisji obligacji na sumę powyżej 1 miliarda złotych. Udzieliliśmy pożyczek z kapitałów własnych na ponad 80 milionów złotych.
Jakość
W Ascot Finance świadczymy usługi najwyższej jakości, elastycznie dostosowywane do Państwa indywidualnych potrzeb. Oferujemy finansowanie na partnerskich warunkach - łączne koszty na poziomie od 15% w skali roku. Wartością dodaną jest doradztwo biznesowe, które umożliwia całościowe zrestrukturyzowanie sytuacji finansowej oraz przygotowanie do skutecznego pozyskania finansowania w formie kredytu bankowego, czy obligacji korporacyjnych.
Bezpieczeństwo
Państwa bezpieczeństwo finansowe stanowi dla nas nadrzędną wartość, dlatego każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie. Zadaniem naszych doradców jest skuteczna analiza i takie dopasowanie rozwiązania, aby zapewnić Państwu najlepsze warunki oraz sukcesy w dalszych działaniach. Dlatego większość naszych Klientów zwraca się do nas z polecenia.
Ascot Finance sp. z o. o. sp.k z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000425252 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 7010347714, REGON 146188418, Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
X