SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Jak wybrać bezpieczną i wiarygodną firmę pożyczkową?

Odpowiedzialne pożyczanie dotyczy zarówno pożyczającego, jak i firmy, która udziela pożyczki. Firma powinna pamiętać, że oprócz potrzeb klienta, musi uwzględnić jego faktyczne możliwości finansowe oraz to ile jest w stanie przeznaczyć na miesięczne raty. Pożyczkobiorca z kolei musi pamiętać, że zaciągnięte zobowiązanie trzeba spłacić.

Oferta Ascot Finance zawsze przygotowywana jest indywidualnie pod każdego naszego Klienta. Przygotowuje ją zespół ludzi, za którymi stoi doświadczenie w pracy w kancelariach prawnych, bankach oraz instytucjach finansowych. Właśnie stamtąd nasi Doradcy wynieśli to, co najlepsze, tworząc nową jakość w zakresie doradztwa, finansowania i pożyczek prywatnych.

Sprawdź zanim pożyczysz!

Przed decyzją o wzięciu pożyczki pod zastaw warto poddać fundusz pożyczkowy weryfikacji.
Jak to zrobić? Prezentujemy kilka wskazówek:

  • KRS – bezpieczna firma pożyczkowa będzie widniała w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego,
  • KNF – na stronie Komisji Nadzoru Finansowego można sprawdzić, czy dana firma pożyczkowa nie została wpisana na listę ostrzeżeń KNF,
  • WWW – na swojej stronie profesjonalna firma umieszcza informacje o swojej siedzibie, dane kontaktowe oraz wysokość kosztów pożyczki.

Warto również zapoznać się z opiniami klientów w Internecie na temat firm udzielających pożyczek pod zastaw. Sprawdzić, czy firmy pożyczkowe mogą pochwalić się nagrodami, wyróżnieniami, oraz  kto stoi na czele takiej spółki.

Następnie warto zwrócić uwagę na podejście firmy do klienta oraz na rozwiązania, które proponuje doradca.

Po czym poznać, że pożyczkodawca jest wiarygodny?

Bezpieczny fundusz pożyczkowy działa w oparciu o przepisy polskiego prawa. Przestrzega procedur i dba, aby klienci przed podpisaniem umowy otrzymali pełną informację odnośnie warunków udzielenia bezpiecznej pożyczki pod zastaw nieruchomości. Precyzyjnie informuje klientów o wysokości pożyczki, kosztach oraz długości trwania umowy.

W Ascot Finance klient ma wgląd w umowę i dokumenty na minimum 24h przed zawarciem transakcji, a umowa podpisywana jest u notariusza, który w ten sposób poświadcza, że wszystkie zawarte w niej zapisy są zgodne z przepisami prawa. Pożyczkobiorca może zatem spokojnie w zaciszu domowym przeczytać dokumenty i skontaktować się ze swoim doradcą, jeśli zapisy budzą jego wątpliwości.

Warto pamiętać, że w profesjonalnej firmie pożyczkowej doradcy są do dyspozycji klientów przez cały czas trwania umowy, tj. zarówno przed jej podpisaniem, w trakcie jej obowiązywania, jak i po zakończeniu.

Dokumenty niezbędne do otrzymania bezpiecznej pożyczki pod zastaw

W przypadku Ascot Finance staramy się, aby cały proces udzielenia pożyczki pod zastaw przebiegał sprawnie i bezpiecznie. Dla przykładu aby otrzymać bezpieczną pożyczkę pod zastaw np: domu, mieszkania, czy lokalu komercyjnego wystarczy dostarczyć:

  • numer księgi wieczystej i dokument poświadczający sposób nabycia nieruchomości,
  • fotografię wnętrza nieruchomości.

Jeśli chcemy zastawić działkę dodatkowo należy dołączyć zaświadczenie z gminy o warunkach zabudowy.

W przypadkach niestandardowych – z niejasną sytuacją własnościową doradca najprawdopodobniej poprosi o dodatkowe dokumenty wyjaśniające.

Czy pożyczka pod zastaw jest bezpieczna?

Tak, pożyczka pod zastaw jest bezpieczna pod warunkiem, że klient sumiennie wywiązuje się z zawartej umowy. W sytuacji, gdy dzieje się coś nieoczekiwanego, co może spowodować problem ze spłatą zobowiązania należy niezwłocznie skontaktować się ze swoim doradcą i poinformować go o zaistniałej sytuacji. Pozwoli to na bezpieczne dla klienta rozwiązanie trudności i wypracowanie korzystnego rozwiązania.