SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Fundusz pożyczkowy do zadań specjalnych

Na łamach wrześniowego numeru miesięcznika Forbes ukazał się wywiad z kadrą zarządzającą Ascot Finance: Arturem Szajko, Rafałem Wieczorkiem oraz Jackiem Michalewskim. Odpowiedzieliśmy m.in. na pytania co wyróżnia naszą firmę na tle innych instytucji finansowych oraz dlaczego do funduszy pożyczkowych zgłasza się coraz więcej Polaków. Zdradziliśmy także nasze plany na przyszłość.

Okazuje się, że rynek finansowy wciąż nie odpowiada na wszystkie potrzeby. Niszę postanowiło zagospodarować trzech zarządzających – Artur Szajko, Jacek Michalewski oraz Rafał Wieczorek, którzy połączyli nowy punkt widzenia z konkretną ofertą dedykowaną Klientom Biznesowym i Indywidualnym.

Po jakiego typu pożyczki można się do Was zgłosić?

R.W.: Udzielamy pożyczek pod zabezpieczenie – przede wszystkim nieruchomości, ale też innych składników majątku, jak firma, samochody, czy dzieła sztuki. Minimalna kwota finansowania wynosi 30 000 PLN, maksymalna – 10 000 000 PLN. Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców (tu w głównej mierze za pośrednictwem Ascot Finance, która została stworzona z myślą właśnie o małych i średnich firmach) – także tych startujących. Wśród produktów uruchomionych w ostatnim czasie znajduje się pożyczka inwestycyjna, którą można pozyskać już od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej. Najważniejsze jest posiadanie odpowiedniego zabezpieczenia oraz źródła spłaty takiej pożyczki. Pożyczkobiorca uzyskane w ten sposób pieniądze może swobodnie przeznaczyć na spłatę swoich zobowiązań wobec kontrahentów, ZUS-u, urzędów skarbowych.

Czyli coś, na co banki rzadko się zgadzają. Czym jeszcze staracie wyróżnić się na rynku?

J.M.: Poza elastycznością, zależy nam także na szybkości – tak, by klient mógł pozyskać potrzebne finanse w ciągu maksymalnie kilku dni, a nie tygodni czy miesięcy. Ponadto stawiamy na naprawdę wysoką jakość usług – przyjęliśmy bardzo restrykcyjną politykę kredytową, co przekłada się na bardzo dobry wynik dotyczący szkodliwości portfela pożyczkowego (wynik poniżej 0,5%, gdzie średnia banków wynosiła ok 2,5%). Zależy nam na tym, by Speed Cash Polska oraz Ascot Finanse osiągały stabilne i powtarzalne wyniki w oparciu o bardzo bezpieczne projekty inwestycyjne.

Cały wywiad można przeczytać na forbes.pl >> https://www.forbes.pl/finanse/fundusz-pozyczkowy-do-zadan-specjalnych/bv47527