SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Finansowanie dla sieci sklepów

Klientami funduszy pożyczkowych często są przedsiębiorcy, którzy popadli w kłopoty finansowe i z tego powodu nie mogą liczyć na tradycyjne finansowanie z banku. Powodem negatywnej oceny zdolności kredytowej może okazać się np. wpis w Rejestrze Długów BIG lub KRD, zajęcie komornicze, czy też zaciągnięte dotychczas zadłużenie. Obecnie również w takich przypadkach można liczyć na uzyskanie pożyczki z sektora pozabankowego.

Na kłopoty finansowe – pożyczka pod zastaw lub finansowanie pomostowe

W przypadku problemów finansowych, zajęcia komorniczego, czy złej historii w BIK-u najlepszym rozwiązaniem może okazać się pożyczka pod zastaw oraz tzw. finansowanie pomostowe, które jest udzielane do czasu odzyskania zdolności kredytowej przez klienta. W przypadku obu produktów zabezpieczenie dla funduszu pożyczkowego stanowią płynne aktywa np. samochód, firmowy sprzęt, nieruchomość (mieszkanie, działka). Od tego, co potencjalny pożyczkobiorca będzie mógł przekazać pod zastaw, zależą warunki, na jakich zostanie udzielone finansowanie.

Finansowanie dla sieci sklepów

Z przejściowymi problemami finansowanymi zmagała się jedna z naszych klientek, właścicielka lokalnej sieci sklepów, która potrzebowała szybkiego dofinansowania przed okresem świątecznym.

POTRZEBA: Klientka jest właścicielką i prowadzi sieć sklepów przemysłowo-spożywczy na Górnym Śląsku. Potrzebowała kwoty 50 000 zł na zatowarowanie jednego ze swoich sklepów przed okresem świątecznym. Ze względu na przejściowe problemy finansowe banki nie chciały podejść do rozmów odnośnie udzielenia kredytu. Ofertę Ascot Finance polecił klientce pośrednik finansowy – po zapoznaniu się opiniami o firmie zadecydowała się na skorzystanie z finansowania.

ROZWIĄZANIE: Fundusz Ascot Finance udzielił pożyczki w wysokości 50 000 zł na okres 24 miesięcy z możliwością przedłużenia przypadku braku warunków do spłaty w terminie. Zabezpieczeniem jest hipoteka na mieszkaniu o powierzchni 44m2 na terenie Górnego Śląska. Dla klientki istotny był czas – decyzja o przyznaniu pożyczki została wydana w ciągu 2 dni.

Jak uzyskać finansowanie z funduszu Ascot Finance?

By uzyskać pożyczkę Ascot Finance wystarczą cztery kroki:

Krok 1. Złożenie wniosku o pożyczkę – online, osobiście w naszej siedzibie lub telefonicznie.

Krok 2. Dostarczenie wymaganych dokumentów – najczęściej potwierdzające własność nieruchomości, która będzie stanowić zabezpieczenie pożyczki.

Krok 3. Oczekiwanie na decyzję o pożyczce – nasz zespół ekspertów zweryfikuje dostarczone dokumenty oraz sprawdzi stan prawny nieruchomości, a następnie przygotuje ofertę dostosowaną do sytuacji finansowej przedsiębiorcy.

Krok 4. Podpisanie umowy i wypłata pożyczki – jeśli weryfikacja dokumentów zakończy się pozytywnym wynikiem, pozostaje tylko podpisanie umowy w kancelarii notarialnej i oczekiwanie na przelew.