SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Finansowanie dla prywatnego przedszkola

Banki bardzo szczegółowo analizują sytuację finansową potencjalnego kredytobiorcy – nawet jeśli jest on przedsiębiorcą. Na decyzję o udzieleniu kredytu może mieć wpływ np. nieregularny dochód z działalności wynikający chociażby z sezonowości. Dla banku może to bowiem oznaczać niestabilność dochodów uzyskiwanych przez kredytobiorcę, a przez to jego małą wiarygodność.

W przypadku funduszu pożyczkowego takie wahania w ostatnich miesiącach przed złożeniem wniosku nie będą miały większego znaczenia – wręcz przeciwnie, pożyczki są udzielane jako metoda na walkę z kłopotami finansowymi w firmie, czy też na potrzebną inwestycję, która w przyszłości mocno poprawi sytuację pożyczkobiorcy.

Przykładowo fundusz pożyczkowy Ascot Finance każdorazowo przygotowuje pożyczkę jak najlepiej dostosowaną do potrzeb (nawet najbardziej niestandardowych) i możliwości klienta, udzielaną na bardzo elastycznych warunkach (przy regularnych spłatach rat możliwe jest nawet wydłużenie okresu jej trwania). Dzięki temu pożyczka może stać się rozwiązaniem  kłopotów finansowych, a nie czynnikiem tylko je pogłębiającym.

Podczas wieloletniej współpracy z przedsiębiorcami mieliśmy okazję współpracować z przedstawicielami różnych branży, natomiast w każdym przypadku dla naszych klientów najważniejsze było elastyczne i indywidualne podejście do sprawy. Tak też stało się w przypadku naszej klientki, która potrzebowała dofinansowania na rozwój swojego biznesu.

Sytuacja: Klientka jest właścicielką prywatnego przedszkola w Warszawie, które prowadzi od dwóch lat. Po osiągnięciu pierwszych zysków postanowiła zainwestować i rozwinąć biznes. Potrzebowała pozyskać dodatkowe środki na rozbudowę istniejącego oraz otwarcie drugiego przedszkola w innej dzielnicy Warszawy. Na ten cel niezbędna była kwota 220 000 zł. Ze względu na słabe wyniki finansowe wykazane w bilansie oraz krótki okres istnienia spółki na rynku, banki nie chciały podchodzić do rozmów. Fundusz Ascot Finance polecił klientce pośrednik finansowy.

Rozwiązanie: Udzieliliśmy finansowania w wysokości 220 000 zł na okres 24 miesięcy. Zabezpieczeniem jest mieszkanie o powierzchni 65m2 znajdujące się na Mokotowie. Czas, który upłynął od zgłoszenia się klientki do podpisania umowy  to 7 dni (kompletowanie dokumentów i negocjacje).

Ze względu na wyjątkową sytuację podeszliśmy do spłaty pożyczki i wysokości rat w bardzo elastyczny i dopasowany do potrzeb przedsiębiorcy sposób. Przez pierwsze 12 miesięcy zastosowaliśmy mikro ratę, ponieważ po przeanalizowaniu biznesplanu, dopiero po tym czasie spodziewane są wyższe zyski z działalności. Ten warunek był bardzo ważny dla klientki, ponieważ umożliwił jej skupienie się na rozwoju biznesu.

W Ascot Finance udzielamy finansowania zarówno na otwarcie firmy, jak i nowym, a także wznowionym działalnościom. Analizując sytuację potencjalnego pożyczkobiorcy, oceniamy całokształt jego działalności, a także korzyści, jakie osiągnie, jeśli otrzyma potrzebne finansowanie.

Skontaktuj się z naszymi doradcami, a znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie umożliwiające rozwój Twojego biznesu -> 22 123 84 77.