SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Finansowanie dla firm – skorzystaj ze sprawdzonego Funduszu pożyczkowego

Otrzymanie pożyczki pod zastaw wiąże się ze zdecydowanie mniej skomplikowanymi procedurami niż przy kredytach bankowych. Dzięki temu osoby, które mają problemy z uzyskaniem kredytu gotówkowego nie muszą rezygnować z ubiegania się o potrzebne im środki finansowe.

Jedną z możliwości, na jaką można liczyć jest pożyczka pod zastaw dla firmy. Konkretniej, jej zabezpieczeniem stają się składniki majątku firmy, którymi mogą być hale fabryczne, urządzenia, maszyny, linie produkcyjne a także budynki oraz grunty. Dzięki pożyczce pod zastaw można spłacić wszystkie bieżące zadłużenia i zobowiązania, które zakłócają porządek finansowy prowadzonej działalności gospodarczej. Często w ten sposób reguluje się także długi, związane z płatnościami wobec pracowników lub bieżące zatory finansowe. Po pożyczkę pod firmę sięgają także przedsiębiorcy, którzy chcieliby skonsolidować dotychczasowe kredyty.

Każdy klient, który stara się o pożyczkę musi mieć świadomość, że jego stan posiadania zostanie zweryfikowany. Weryfikacja w przypadku pożyczki pod zastaw zwykle odbywa się w ciągu 24 godzin. We wniosku o pożyczkę należy określić swoje potrzeby finansowe i realny plan spłaty, podać informacje, dotyczące majątku firmy, który będzie stanowił zabezpieczenie, czyli zastaw pożyczki. Jego ważnym elementem jest również informacja o prowadzonej działalności gospodarczej czyli numer NIP oraz nazwa firmy. Weryfikacja następuje po otrzymaniu wniosku, który jest również wstępem do stworzenia indywidualnego planu pożyczkowego.

Pożyczki pod zastaw dla firmy to minimum formalności, elastyczne warunki spłaty zobowiązań, jak również szybkość i wygoda, ponieważ fundusze można uzyskać już przed upływem doby. To także bezpieczeństwo dla pożyczkobiorcy, ponieważ umowa podpisywana jest u notariusza i ma formę aktu notarialnego.

Dużym plusem pożyczek pod zastaw dla firmy jest to, że nie wiążą się one z utratą posiadania składników majątku firmy, które stanowią zastaw. Jeśli dotyczy to urządzeń lub hal produkcyjnych, mogą one z powodzeniem funkcjonować na takiej samej zasadzie, jak do tej pory. W przypadku nieruchomości również nie trzeba zmieniać lokalizacji dla biur oraz miejsc, gdzie odbywa się produkcja. O kolejne pożyczki tego typu można wnioskować zaraz po spłaceniu dotychczasowego zobowiązania, ponieważ dla klientów nie istnieje żaden okres karencji.

Jak uzyskać pożyczkę dla firmy od Ascot Finance?

Niezależnie od obecnego stanu zadłużenia, zobowiązań wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego czy ciążącej na majątku egzekucji komorniczej, by uzyskać pożyczkę Ascot Finance wystarczą cztery kroki:

Krok 1. Złożenie wniosku o pożyczkę – online, osobiście w naszej siedzibie lub telefonicznie.

Krok 2. Dostarczenie wymaganych dokumentów – najczęściej potwierdzające własność nieruchomości, która będzie stanowić zabezpieczenie pożyczki.

Krok 3. Oczekiwanie na decyzję o pożyczce – nasz zespół ekspertów zweryfikuje dostarczone dokumenty oraz sprawdzi stan prawny nieruchomości, a następnie przygotuje ofertę dostosowaną do sytuacji finansowej klienta.

Krok 4. Podpisanie umowy i wypłata pożyczki – jeśli weryfikacja dokumentów zakończy się pozytywnym wynikiem, pozostaje tylko podpisanie umowy w kancelarii notarialnej i oczekiwanie na przelew od Ascot Finance.