SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Finansowanie dla branży wykończeniowej

Pożyczki pod zastaw nieruchomości stanowią atrakcyjną ofertę tam, gdzie biznes z różnych przyczyn napotyka na trudności związane z pozyskaniem kredytu bankowego.

Dobra praktyka

Jest to prosta, a jednocześnie bezpieczna forma uzyskania kapitału. Pożyczki, w przeciwieństwie do kredytu bankowego, nie są celowe, można je spożytkować na dowolne inwestycje.  Bezpieczeństwo i wiarygodność pożyczek są pochodnymi tego, że środki pochodzą z funduszu, a fundusz jest zasilany przez prywatnych inwestorów. Fundusze udzielające pożyczek pod zastaw nieruchomości nie odrzucają wniosków firm w złej sytuacji finansowej, gdyż pod uwagę biorą głównie zabezpieczenie wierzytelności, a także przyszłe zyski, które osiągnie przedsiębiorca po zrealizowaniu celu inwestycyjnego. Czas reakcji, czyli czas od momentu złożenia wniosku do momentu przelania pieniędzy na konto pożyczkobiorcy także jest dużo szybszy (nawet do 24 godzin) niż w przypadku banków. Tu liczy się swobodny dostęp do środków, czy to pod kątem planów inwestycyjnych, czy wyjścia z trudnej sytuacji finansowej.

Pod zastaw, czyli…

To pojęcie wskazuje, że zabezpieczeniem pożyczki ma być nieruchomość, np. mieszkanie, dom, lokal usługowy, hotel czy działka. Na tej nieruchomości fundusz pożyczkowy ustanawia hipotekę, czyli w istocie rzeczy mamy do czynienia z pożyczką hipoteczną. Hipoteka pojawia się w księdze wieczystej prowadzonej dla nieruchomości  (w dziale IV księgi).  – Pozabankowe pożyczki pod zastaw nieruchomości charakteryzują się dużą elastycznością, dzięki czemu Ascot Finance każdą potrzebę klienta rozpatruje indywidualnie. Pod uwagę bierzemy wszystkie niestandardowe rozwiązania, które mogą stanowić gwarancję dla pożyczki.

W różnorodności siła

Każdy klient jest inny, a rynek pozabankowy niezwykle różnorodny. Ważne, by firmy skupiające się na rynku pożyczek hipotecznych, pożyczały środki w sposób zapewniający klientowi poczucie bezpieczeństwa. Tym głównie należy kierować się przy wyborze podmiotu finansującego. Dobra decyzja oznacza nie tylko komfort na lata, oszczędność czasu i nerwów, ale także zmianę postrzegania firm pożyczkowych.

Finansowanie dla branży wykończeniowej

Potwierdzeniem bezpieczeństwa i profesjonalizmu zapewnianego przez Ascot Finance są m. in. powracający klienci. Zachęcamy do zapoznania się z sytuacją przedsiębiorcy z branży wykończeniowej, który ponownie skorzystał z naszej oferty.

SYTUACJA: Klient prowadzi w Polsce firmę wykończeniową. W swoim portfolio ma blisko 10 dużych inwestycji na terenie Warszawy i okolic – zarówno osiedla mieszkalne jaki i wnętrza w biurowcach.

Przedsiębiorca wygrał przetarg na wykończenie osiedla i potrzebował większą kwotę na start przy tej inwestycji (uregulowanie wstępnych zobowiązań z podwykonawcami).

Ze względu na brak obywatelstwa polskiego miał trudności z uzyskaniem kredytu bankowego.

Przedsiębiorca już raz zdecydował się na finansowanie Ascot Finance. Ze względu na dobrą współpracę, po spłacie pierwszego zobowiązania w sierpniu 2018r., postanowił ponownie skorzystać z naszych usług.

ROZWIĄZANIE: Klient otrzymał finansowanie z Ascot Finance w kwocie 100 000 zł na okres 12 miesięcy. Zabezpieczeniem jest hipoteka na mieszkaniu w miejscowości podwarszawskiej.

Decyzja o przyznaniu pożyczki została wydana w ciągu 2 godzin. Od wpłynięcia wniosku do wypłaty środków upłynęło 3 dni.

Potrzebujesz szybkiego finansowania na rozwój biznesu? Zgłoś się do funduszu Ascot Finance i dowiedz się czym jest współpraca na partnerskich zasadach.