SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


prywatne pożyczki dla branży tekstylnej, finansowanie dla przedsiębiorców, pożyczki pozabankowe dla firm

Finansowanie dla branży odzieżowej

Potrzeby inwestycyjne firma może zaspokajać na kilka różnych sposobów. Rynek obfituje w produkty, które służą rozwojowi i finansowaniu bieżącej działalności praktycznie, każdego przedsiębiorstwa o dowolnym profilu. Najpopularniejszą i najczęściej wybieraną opcją jest kredyt bankowy. Niestety nie mogą na niego liczyć klienci ze złą przeszłością kredytową bądź prowadzący biznes charakteryzujący się sezonowością czy też wysoką zmiennością wyników, nawet pomimo dużych zysków.

Co w przypadku, gdy biznes nie może liczyć na finansowanie z banku?

Pożyczka pod zastaw nieruchomości stanowi atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców tam, gdzie biznes z różnych przyczyn napotyka na trudności związane z pozyskaniem kredytu bankowego. Pożyczki punktują szybkim i wygodnym dostępem do pieniądza, a dopełnieniem jest oferta dopasowana do konkretnych, zróżnicowanych potrzeb. Jest to prostsza, a jednocześnie bezpieczna forma uzyskania kapitału.  Pożyczki, w przeciwieństwie do kredytu bankowego, nie są celowe, można je spożytkować na dowolne inwestycje.  – Bezpieczeństwo i wiarygodność pożyczek są pochodnymi tego, że środki pochodzą z funduszu, a fundusz jest zasilany przez prywatnych inwestorów. Chętnie angażują się finansowo i jednocześnie stoją na straży wysokiej jakości, bo dzięki temu są w stanie osiągnąć stopy zwrotu wyższe niż na rynku. Fundusze udzielające pożyczek pod zastaw nieruchomości nie dyskwalifikują wniosków firm w gorszej sytuacji finansowej, gdyż pod uwagę brane są głównie zabezpieczenie wierzytelności, a także przyszłe zyski, które osiągnie przedsiębiorca po zrealizowaniu celu inwestycyjnego.

Zachęcamy do zapoznania się z historią jednego z naszych klientów, który potrzebował 160 000 zł na rozwój swojego biznesu.

Potrzeba: Klient działa w branży odzieżowej (sprzedaż detaliczna wyrobów tekstylnych) od 7 lat. Ze względu na chęć rozwoju biznesu i realny potencjał wzrostu zysków potrzebował środków na zakup materiałów w celu zwiększenia sprzedaży hurtowej. Ze względu na zaległości w ZUS nie mógł uzyskać kredytu z banku.

Rozwiązanie: Fundusz pożyczkowy Ascot Finance udzielił przedsiębiorcy pożyczki w kwocie 160 000 zł na 12 miesięcy z opcją przedłużenia w przypadku braku możliwości spłaty w określonym terminie. Zabezpieczeniem jest mieszkanie w Toruniu o powierzchni 80 m2.

Przedsiębiorca zdecydował się na pożyczkę z Ascot Finance ze względu na transparentne warunki, wyjaśnienie wszystkich kosztów pożyczki i całkowitej kwoty do spłaty, szybki proces oraz bardzo dobry kontakt z doradcą.

Klient planuje spłacić pożyczkę przed czasem ze środków z bieżącej działalności.

Jeśli i Ty szukasz sprawdzonego funduszu pożyczkowego sprawdź Ascot Finance oraz nasze elastyczne podejście i transparentne warunki! Zadzwoń, czekamy na Twój telefon >> 22 123 84 77.