SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Finansowanie dla branży nieruchomościowej

Tam, gdzie biznes napotyka na trudności związane z pozyskaniem kredytu bankowego, do głosu dochodzi pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości. W czym tkwi rosnące zainteresowanie pozabankowym finansowaniem? Na tak postawione pytanie można udzielić odpowiedzi: w wielu przypadkach banki nie są partnerem do rozmów. Przykładem na to jest nasz stały Klient, który ze względu na szybkość i jakość wybrał ponownie usługi Ascot Finance.

Potrzeba: Przedsiębiorca związany z rynkiem obrotu nieruchomościami komercyjnymi pierwszy raz zgłosił się do funduszu Ascot Finance w marcu 2017 roku z potrzebą pozyskania 750 000 zł na inwestycję. Po spłaceniu pożyczki wrócił w sierpniu br. z kolejnym projektem wymagającym dodatkowej kwoty w wysokości 250 000 zł.

Rozwiązanie: Fundusz Ascot Finance udzielił Klientowi finansowania w kwocie  250 000 zł na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia w przypadku braku możliwości do spłaty w terminie.

Ze względu na to, że przedsiębiorca otrzymał już wcześniej finansowanie z naszego Funduszu, mogliśmy zrezygnować z części dokumentacji oraz zaświadczeń potrzebnych przy udzieleniu pożyczki co pozwoliło na zrealizowanie transakcji w ciągu 4 dni od wpłynięcia wniosku.  Zabezpieczeniem jest prywatny apartament w Warszawie (Mokotów) o powierzchni 163 mkw.

Jak uzyskać pożyczkę dla firmy od Ascot Finance?

Niezależnie od obecnego stanu zadłużenia, zobowiązań wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego czy ciążącej na majątku egzekucji komorniczej, by uzyskać pożyczkę Ascot Finance wystarczą cztery kroki:

Krok 1. Złożenie wniosku o pożyczkę – online, osobiście w naszej siedzibie lub telefonicznie.

Krok 2. Dostarczenie wymaganych dokumentów – najczęściej potwierdzające własność nieruchomości, która będzie stanowić zabezpieczenie pożyczki.

Krok 3. Oczekiwanie na decyzję o pożyczce – nasz zespół ekspertów zweryfikuje dostarczone dokumenty oraz sprawdzi stan prawny nieruchomości, a następnie przygotuje ofertę dostosowaną do sytuacji finansowej klienta.

Krok 4. Podpisanie umowy i wypłata pożyczki – jeśli weryfikacja dokumentów zakończy się pozytywnym wynikiem, pozostaje tylko podpisanie umowy w kancelarii notarialnej i oczekiwanie na przelew od Ascot Finance.

Potrzebujesz szybkiego finansowania na rozwój biznesu? Zgłoś się do funduszu Ascot Finance i dowiedz się czym jest współpraca na partnerskich zasadach. SPRAWDŹ