SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Finansowanie dla sprzedawców energii

Finansowanie dla branży energetycznej

Inwestowanie w rozwój to jeden z nieodłącznych elementów prowadzenia firmy. Dynamiczne zmiany na rynku zmuszają przedsiębiorców do podejmowania szybkich decyzji. Jeśli będą one niewłaściwe, mogą nas kosztować pozycję lidera. Dodatkowo nie możemy zapominać o aktywnych zobowiązaniach firmy wobec kontrahentów. Jak widać, wydatków jest wiele. Nic więc dziwnego, że w niektórych sytuacjach najlepszym rozwiązaniem na utrzymanie płynności finansowej okazuje się złożenie wniosku o wsparcie finansowe.

Jeżeli potrzebujemy wysokiej kwoty wsparcia finansowego, z pewnością powinniśmy zwrócić uwagę na pożyczki pod zastaw. Dzięki nim możemy otrzymać kwoty sięgające nawet kilku milionów złotych. Jednak wiele zależy od indywidualnej sytuacji wnioskodawcy oraz wartości przedmiotu zabezpieczenia.

W potrzebie szybkiego pozyskania środków znalazł się jeden z naszych klientów zajmujący się sprzedażą energii elektrycznej. Sprawdź jak rozwiązaliśmy jego problem!

Potrzeba: Klient działa w branży energetycznej od 4 lat. Zajmuje się sprzedażą energii eklektycznej do przedsiębiorstw i klientów prywatnych. Środki z pożyczki były potrzebne do pozyskania agentów sprzedających energię do końcowego użytkownika. Przewagą naszego Klienta jest natychmiastowa płatność partnerom co sprawia, że agenci nie muszą czekać średnio ok. 3 miesięcy na płatność od głównego sprzedawcy energii.

Przedsiębiorca zdecydował się na naszą ofertę ze względu na szybką decyzję i wypłatę. Jego Spółka  z o.o., istnieje na rynku dopiero od 4 miesięcy, co uniemożliwiło otrzymanie finansowania bankowego.

Rozwiązanie: Fundusz Ascot Finance udzielił klientowi pożyczki w kwocie 150 000 zł na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia w przypadku braku możliwości spłaty w terminie.

Zabezpieczenie stanowi apartament w Białce Tatrzańskiej. Wypłata finansowania nastąpiła w 7 dni od pierwszego telefonu klienta.

Potrzebujesz pomocy w uzyskaniu najkorzystniejszego finansowania dla swojej firmy? Fundusz pożyczkowy Ascot Finance podchodzi indywidualnie do każdego Klienta. Zadzwoń sprawdź nasze elastyczne podejście >> 22 123 84 77