SZYBKI
KONTAKT
SZYBKI
KONTAKT

*Oświadczam, iż zapoznałem/ zapoznałam się z Polityką stosowania plików cookies, Regulaminem oraz Polityką prywatności.

*Wyrażam zgodzę na przesyłanie przez Grupę Ascot Finance ofert oraz informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną.
*Wyrażam zgodzę na kontaktowania się przez Grupę Ascot Finance w celu marketingu bezpośredniego przy użyciu telekomunikacji urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących zgodzie z art. 172 ust, 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawo telekomunikacyjne.

Pola oznaczone * są dobrowolne, jednakże niezbędne do oznaczenia w celu zamówienia usługi

Klauzula informacyjna pokaż


Finansowanie dla biznesu transportowego

By móc swobodnie rozwijać biznes, przedsiębiorcy często korzystają z pomocy instytucji finansowych i oferowanych przez nie kredytów, pożyczek, a także doradztwa biznesowego. Niejednokrotnie jednak banki nie są w stanie udzielić finansowania przedsiębiorcy, który nie wykazuje odpowiednich wyników finansowych, występuje w bazach lub za krótko działa na rynku. Alternatywą w takim przypadku są pożyczki pozabankowe udzielane przez zaufane Fundusze pożyczkowe.

Jeśli wybierzemy ofertę jak pożyczka pozabankowa pod hipotekę pamiętajmy o zdecydowaniu się na sprawdzoną firmę.  Dokładnie zapoznajmy się z warunkami umowy pożyczki oraz harmonogramem spłat rat – decydując się na pożyczkę bądźmy 100% pewni że terminowo będziemy w stanie spłacać raty miesięczne pożyczki.

Podejmując decyzję o zaciągnięciu pożyczki pod hipotekę należy pamiętać o wyższych kosztach niż w przypadku kredytu, natomiast dzięki zabezpieczeniu jakie stanowi nieruchomość są one znacznie niższe niż w przypadku pożyczek gotówkowych. Ascot Finance dzięki codziennej współpracy z przedsiębiorcami podchodzi indywidualnie do firm ubiegających się o pożyczkę pod zastaw nieruchomości.

Przykładem jest historia naszego klienta dla którego czas był kluczowym czynnikiem przy realizacji nowej inwestycji.

Potrzeba: Klient prowadzi działalność od 2016 roku w zakresie kompleksowego doradztwa i obsługi w przy zakupie aut z zagranicy. Potrzebował 100 000 zł na rozwój bieżącej działalności oraz spłatę powstałego zobowiązania. Ze względu na ograniczony czas, klient po przeanalizowaniu ofert innych firm pożyczkowych, zdecydował się na skorzystanie z naszego finansowania.

Rozwiązanie: Fundusz pożyczkowy Ascot Finance udzielił pożyczki w wysokości 100 000 zł na 12 miesięcy z opcją przedłużenia w przypadku barku możliwości spłaty w ustalonym terminie. Zabezpieczeniem transakcji jest mieszkanie w Białymstoku. Cały proces od zgłoszenia klienta do wypłaty środków trwał 3 dni. Klient planuje spłatę pożyczki z zysków z bieżącej działalności.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przygotować indywidualną ofertę dla każdego podmiotu. Sprawdź nasze elastyczne podejście! Wypełnij wniosek online i zamów darmową konsultację >> WYPEŁNIJ WNIOSEK