slider
ascot tablet
slider mobile
KOMENTARZE,
ANALIZY I RAPORTY RYNKOWE

Aktualności

TAGI21 sierpnia 2017

Pożyczka pomostowa dla firm


Pożyczka pomostowa dla firm

Właściciele firm doskonale wiedzą, że okazje do korzystnych inwestycji często pojawiają się nagle. W takiej sytuacji zaledwie niewielki procent przedsiębiorców może sobie pozwolić na szybką decyzję i sfinansowanie przedsięwzięcia z własnych środków lub też pozyskanie w krótkim czasie kredytu na ten cel. Właśnie w takim momencie pomocna może okazać się pożyczka pomostowa dostępna w ofercie Ascot Finance. Co to takiego?

POŻYCZKA POMOSTOWA ASCOT FINANCE – NA CZYM POLEGA?

Pożyczka pomostowa Ascot Finance to – jak nazwa wskazuje – pewnego rodzaju pomost finansowy dla firm, które stoją przed szansą zrealizowania korzystnej inwestycji, ale na dany moment z różnych powodów nie posiadają wystarczającego kapitału lub też czekają na decyzję kredytową w banku. W ten sposób przedsiębiorcy mogą szybko pozyskać brakujący wkład, którego zwrot nastąpi nawet dopiero po zamknięciu projektu inwestycyjnego (lub w momencie wypłaty kredytu). Wystarczy przedstawienie planu inwestycyjnego oraz odpowiedniego zabezpieczenia (np. samochodu, nieruchomości), by środki finansowe znalazły się na firmowym koncie już w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku.

POŻYCZKA POMOSTOWA ASCOT FINANCE – DLA KOGO?

Pożyczka pomostowa Ascot Finance jest przeznaczona dla średnich i dużych firm, które poszukują krótkoterminowego finansowania powyżej 200 tys. PLN oraz które posiadają zabezpieczenie w postaci samochodu, nieruchomości, dzieł sztuki etc.

POŻYCZKA POMOSTOWA ASCOT FINANSCE – ZALETY

Dlaczego warto sięgnąć po pożyczkę pomostową Ascot Finance? Wśród głównych zalet tego rozwiązania można wymienić:

  • szybką wypłatę środków – nie musisz czekać na wynik długotrwałej analizy wniosku o pożyczkę – wystarczy, że przedstawisz swój plan na inwestycję oraz zabezpieczenie i praktycznie od zaraz możesz przystępować do realizacji przedsięwzięcia,
  • korzystny termin zwrotu pożyczki – pieniądze zwracasz dopiero po zakończeniu inwestycji lub uzyskaniu środków z kredytu na ten cel – w trakcie przedsięwzięcia nie musisz martwić się o płynność finansową swojej firmy,
  • brak skomplikowanych formalności – pieniądze może pozyskać nawet przedsiębiorca, któremu bank odmówił finansowania ze względu na negatywną ocenę zdolności finansowej lub posiadają zaległości względem ZUS czy fiskusa.

POŻYCZKA POMOSTOWA POD OKIEM SPECJALISTÓW

Klienci Ascot Finance mogą liczyć na profesjonalne doradztwo biznesowe prowadzone przez doświadczonych specjalistów, którzy pomogą dostosować warunki pożyczki pomostowej do indywidualnych potrzeb każdego klienta (pod względem wysokości czy okresu finansowania) w taki sposób, by wpłynęła ona korzystnie na całokształt rozwoju przedsiębiorstwa. Co więcej, dzięki wsparciu pracowników Ascot Finance pożyczkobiorcy w szerszej perspektywie mają szansę poprawić swój wynik finansowy, zoptymalizować pozostałe finansowanie, czy też stworzyć i zrealizować wieloletni plan rozwoju firmy.

Ascot Finance sp. z o. o. sp.k z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000425252 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 7010347714, REGON 146188418, Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
X