slider
ascot tablet
slider mobile
KOMENTARZE,
ANALIZY I RAPORTY RYNKOWE

Aktualności

TAGI22 sierpnia 2018

Pożyczka inwestycyjna - jak pomogliśmy Klientowi rozpocząć ekspansję na rynku w Chinach


Pożyczka inwestycyjna - jak pomogliśmy Klientowi rozpocząć ekspansję na rynku w Chinach

Znalezienie najlepszej pożyczki dla firmy to dla przedsiębiorcy nie lada wyzwanie. Najczęściej pierwszym kryterium branym pod uwagę jest cena finansowania i niewątpliwie jest to jedna z ważniejszych wytycznych. Jednak decydując się na konkretny fundusz pożyczkowy warto sprawdzić inne kryteria, ponieważ najtańsza pożyczka wcale nie musi stanowić najlepszej opcji.

Co przekonuje przedsiębiorców do skorzystania z oferty Ascot Finance?

Pożyczka biznesowa Ascot Finance jest dostosowywana do sytuacji konkretnej firmy. Co więcej, na etapie ustalania warunków finansowania, istnieje możliwość negocjacji ceny, pod warunkiem znalezienia na rynku bardziej korzystnej oferty. Innym udogodnieniem jest możliwość przedłużenia pożyczki o kolejny rok (jeżeli dotychczasowe raty były regulowane w terminie). W sytuacji, gdy zależy nam na czasie, warto sprawdzić jak szybko fundusz pożyczkowy dokona wypłaty środków. Pod tym względem mogą wystąpić spore różnice – Ascot Finance oferuje wypłatę środków nawet w ciągu 24 godziny.

Ascot Finance proponuje elastyczne podejście funduszu mezzanine z zachowaniem bankowych standardów. Przykładem jest przypadek jednego z naszych Klientów.

Opis sytuacji: Biznesmen działającym na rynku światowym potrzebował pozyskać 700 000 zł w przeciągu 4 dni na dofinansowanie swojej spółki w Chinach. Przedsiębiorcy zależało na czasie. Banki nie byłby w stanie przyznać kredytu w tak krótkim okresie.

Rozwiązanie: Fundusz pożyczkowy Ascot Finance udzielił pożyczki w wysokości 700 000 zł na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia w przypadku braku możliwości spłaty w terminie. Zabezpieczeniem jest apartament w Warszawie o powierzchni 100 mkw. o rynkowej wartości 2 500 000 zł. Decyzja o przyznaniu pożyczki została podjęta przez Ascot Finance w ciągu mniej niż 24h. Środki na koncie Klienta znalazły się po 2 dniach od pierwszego spotkania w siedzibie naszej firmy.

Potrzebujesz szybkiego finansowania na rozwój biznesu? Zgłoś się do funduszu Ascot Finance i dowiedz się czym jest współpraca na partnerskich zasadach. SPRAWDŹ 

Ascot Finance sp. z o. o. sp.k z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000425252 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 7010347714, REGON 146188418, Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
X