slider
ascot tablet
slider mobile
KOMENTARZE,
ANALIZY I RAPORTY RYNKOWE

Aktualności

TAGI22 stycznia 2019

Pomoc finansowa dla branży prawnej


Pomoc finansowa dla branży prawnej

Pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości wpisują się w potrzeby tych przedsiębiorców, którzy potrzebują dużych sum, a z wielu przyczyn na kredyt bankowy nie mogą liczyć, np. brak zdolności, negatywna historia kredytowa czy też presja czasu.

Wbrew stereotypom, koszt obsługi pożyczki nie jest duży, porównując go z kosztami obsługi pożyczek bankowych bez zabezpieczenia. Dostęp do środków jest szybki i płynny. – Zazwyczaj wystarczają 24 godziny, by podjąć decyzję, a nawet przelać pieniądze na konto – podkreśla Paweł Zieliński, prezes zarządu Ascot Finance. Elastyczność pod względem formy zabezpieczenia, okresu trwania umowy i formy spłaty pozwalają dobrać rozwiązanie dopasowane do indywidualnych możliwości. Decyzji nie podejmuje się również w oparciu o  weryfikację baz i negatywne wpisy w BIK czy KRD.

Pożyczka pod zastaw nieruchomości stanowi atrakcyjną ofertę dla przedsiębiorców tam, gdzie biznes z różnych przyczyn napotyka na trudności związane z pozyskaniem kredytu bankowego. Pożyczki punktują szybkim (niezwłocznym) i wygodnym dostępem do pieniądza, a dopełnieniem jest oferta dopasowana do konkretnych, zróżnicowanych potrzeb. Jest to prosta, a jednocześnie bezpieczna forma uzyskania kapitału o czym przekonał się jeden z naszych klientów z branży prawnej.

POTRZEBA: Klient jest adwokatem, który posiada stałą umowę z kancelarią w zakresie dochodzenia wierzytelności. Poszukiwał finansowania w kwocie 100 000 zł. Potrzebne środki miały zostać wykorzystane na cel inwestycyjny – zakup wierzytelności.

Klient do funduszu Ascot Finance trafił z polecenia. Nie wybrał oferty banku ze względu na czas oczekiwania oraz długi proces.

ROZWIĄZANIE: Klient otrzymał finansowanie od funduszu Ascot Finance w wysokości 100 000 zł na okres 6 miesięcy z opcją przedłużenia o kolejne 6 miesięcy w przypadku barku możliwości spłaty w pierwotnie założonym terminie.

Zabezpieczeniem transakcji jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu położonego w Warszawie. Przedmiotowy lokal był jedną z nieruchomości klienta przeznaczonych na wynajem.

Ponieważ dla klienta istotny był czas, od wpłynięcia wniosku do wypłaty środków upłynęły zaledwie dwa dni.

Szukasz szybkiego finansowania na realizację swoich planów biznesowych? Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a otrzymaj decyzję nawet w 2 godziny! SPRAWDŹ >>

Ascot Finance sp. z o. o. sp.k z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000425252 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 7010347714, REGON 146188418, Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
X