slider
ascot tablet
slider mobile
KOMENTARZE,
ANALIZY I RAPORTY RYNKOWE

Aktualności

TAGI05 września 2018

Finansowanie dla branży nieruchomościowej


Finansowanie dla branży nieruchomościowej

Tam, gdzie biznes napotyka na trudności związane z pozyskaniem kredytu bankowego, do głosu dochodzi pożyczka pozabankowa pod zastaw nieruchomości. W czym tkwi rosnące zainteresowanie pozabankowym finansowaniem? Na tak postawione pytanie można udzielić odpowiedzi: w wielu przypadkach banki nie są partnerem do rozmów. Przykładem na to jest nasz stały Klient, który ze względu na szybkość i jakość wybrał ponownie usługi Ascot Finance.

Potrzeba: Przedsiębiorca związany z rynkiem obrotu nieruchomościami komercyjnymi pierwszy raz zgłosił się do funduszu Ascot Finance w marcu 2017 roku z potrzebą pozyskania 750 000 zł na inwestycję. Po spłaceniu pożyczki wrócił w sierpniu br. z kolejnym projektem wymagającym dodatkowej kwoty w wysokości 250 000 zł.

Rozwiązanie: Fundusz Ascot Finance udzielił Klientowi finansowania w kwocie  250 000 zł na okres 6 miesięcy z możliwością przedłużenia w przypadku braku możliwości do spłaty w terminie.

Ze względu na to, że przedsiębiorca otrzymał już wcześniej finansowanie z naszego Funduszu, mogliśmy zrezygnować z części dokumentacji oraz zaświadczeń potrzebnych przy udzieleniu pożyczki co pozwoliło na zrealizowanie transakcji w ciągu 4 dni od wpłynięcia wniosku.  Zabezpieczeniem jest prywatny apartament w Warszawie (Mokotów) o powierzchni 163 mkw.

Jak uzyskać pożyczkę dla firmy od Ascot Finance?

Niezależnie od obecnego stanu zadłużenia, zobowiązań wobec ZUS-u i Urzędu Skarbowego czy ciążącej na majątku egzekucji komorniczej, by uzyskać pożyczkę Ascot Finance wystarczą cztery kroki:

Krok 1. Złożenie wniosku o pożyczkę – online, osobiście w naszej siedzibie lub telefonicznie.

Krok 2. Dostarczenie wymaganych dokumentów – najczęściej potwierdzające własność nieruchomości, która będzie stanowić zabezpieczenie pożyczki.

Krok 3. Oczekiwanie na decyzję o pożyczce – nasz zespół ekspertów zweryfikuje dostarczone dokumenty oraz sprawdzi stan prawny nieruchomości, a następnie przygotuje ofertę dostosowaną do sytuacji finansowej klienta.

Krok 4. Podpisanie umowy i wypłata pożyczki – jeśli weryfikacja dokumentów zakończy się pozytywnym wynikiem, pozostaje tylko podpisanie umowy w kancelarii notarialnej i oczekiwanie na przelew od Ascot Finance.

Potrzebujesz szybkiego finansowania na rozwój biznesu? Zgłoś się do funduszu Ascot Finance i dowiedz się czym jest współpraca na partnerskich zasadach. SPRAWDŹ

Ascot Finance sp. z o. o. sp.k z siedzibą przy ulicy Mazowieckiej 9, 00-052 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000425252 przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 7010347714, REGON 146188418, Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz od wyceny zabezpieczenia. Udzielamy pożyczek pod zastaw lokali lub nieruchomości mieszkalnych tylko dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej działalności gospodarczej lub zawodowej.
X